KONST / Litografier / Färglitografier 14188210
nr 1418 8210
Alain Berck-Vitz
(f. 1953)
Färglitografier, 2 st, Alain Berck-Vitz (f. 1953), numrerade. Signerade, äpplen & körsbär. Färglitografi. Bladets mått: 39x29-42x30cm, yttermått inklusive ram: 46x36cm-49x37cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 september 2021
kl 18:25:31
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr